Teambuilding

Naši hráči:

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Slovenské elektrárne – energetické služby, s.r.o.Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt postova bankaVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt NN poistovnaVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ui 42Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt jrk waste management

EscapeHouse Teambuilding

je ideálnym miestom pre teambuildingové akcie zamerané na rozvoj vzťahov a posilňovanie tímového ducha v pracovnom tíme. Spoločné hľadanie cesty von odhalí doposiaľ neprejavené stránky osobností a ukáže, ako vie váš tím spolupracovať.

Hľadanie cesty von z nášho EscapeHouse umožní zmenu prostredia a aktivít, s ktorými sa Váš tím obyčajne stretáva. Členov tímu spoločný cieľ dostať sa von motivuje k spolupráci pri riešení úloh. V tíme sa počas hry prirodzene rozdelia úlohy členov podľa schopností každého jednotlivca, často inak ako je to pracovnou pozíciou dané v pracovnom prostredí.

DSC_67326

Hra umožní uvidieť Váš tím z novej perspektívy. Úlohy našej hry preveria orientáciu v novom prostredí, vyburcujú k analytickému mysleniu a spolupráci, podnietia k vytvoreniu stratégie, to všetko sprevádzané aktívnou komunikáciou. Zistíte, v čom sú silné a slabé stránky Vášho tímu, a posilníte neformálne vzťahy mimo pracoviska.

02-DSC_2367

Chceme, aby pre Váš tím bola hra v našom EscapeHouse naozajstným prínosom. Po hre máte možnosť analyzovať interakcie v tíme a diskutovať o nich s psychológom. Psychologické zhodnotenie Vám pomôže jasnejšie pochopiť situácie, ktoré počas hry vznikli a preniesť zistenia do praxe.

DSC_67327
Po aktívnej hre a utužovaní tímového ducha pre Vás máme pripravené príjemné posedenie v atraktívnych priestoroch:

pivnica-u-pijaka1

pivnica-u-pijaka2

Na otázky Vám radi odpovieme cez mail: escapehouse.sk@gmail.com, alebo telefonicky na 0944 039 545.

Tešíme sa na Vás.

EscapeHouse.sk