Teambuilding

 
Naši hráči:

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt NN poistovna Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ui 42Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt postova bankaVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Slovenské elektrárne – energetické služby, s.r.o.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt jrk waste management

EscapeHouse Teambuilding

je ideálnym miestom pre team-buildingové akcie zamerané na rozvoj vzťahov a posilňovanie tímového ducha v pracovnom tíme. Spoločné hľadanie cesty von odhalí doposiaľ neprejavené stránky osobností a ukáže, ako vie váš tím spolupracovať.

Hľadanie cesty von z nášho EscapeHouse umožní zmenu prostredia a aktivít, s ktorými sa Váš tím obyčajne stretáva. Členov tímu spoločný cieľ dostať sa von motivuje k spolupráci pri riešení úloh. V tíme sa počas hry prirodzene rozdelia úlohy členov podľa schopností každého jednotlivca, často inak ako je to pracovnou pozíciou dané v pracovnom prostredí.

DSC_67326

Hra umožní uvidieť Váš tím z novej perspektívy. Úlohy našej hry preveria orientáciu v novom prostredí, vyburcujú k analytickému mysleniu a spolupráci, podnietia k vytvoreniu stratégie, to všetko sprevádzané aktívnou komunikáciou. Zistíte, v čom sú silné a slabé stránky Vášho tímu, a posilníte neformálne vzťahy mimo pracoviska.

02-DSC_2367

Chceme, aby pre Váš tím bola hra v našom EscapeHouse naozajstným prínosom. Po hre máte možnosť analyzovať interakcie v tíme a diskutovať o nich s psychológom. Psychologické zhodnotenie Vám pomôže jasnejšie pochopiť situácie, ktoré počas hry vznikli a preniesť zistenia do praxe.

DSC_67327
Po aktívnej hre a utužovaní tímového ducha pre Vás máme pripravené príjemné posedenie v atraktívnych priestoroch:

pivnica-u-pijaka1

pivnica-u-pijaka2

Na otázky Vám radi odpovieme cez mail: escapehouse.sk@gmail.com, alebo telefonicky na 0944 039 545.

Tešíme sa na Vás.

EscapeHouse.sk